Ogłoszenia

Publikacja w międzynarodowym czasopiśmie z tzw. listy filadelfijskiej autorstwa doktorantki Wydziału SMiP UJ

26.03.2015
Z przyjemnością informujemy, że w czasopiśmie "Cities - The International Journal of Urban Policy and Planning" (wyd. Elsevier) ukazał się artykuł pt. Transforming Brussels into an international city - Reflections on ‘Brusselization' autorstwa mgr Katarzyny Romańczyk, doktorantki naszego Wydziału.

Rekrutacja na podyplomowe studia: "Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne w UE i NATO" (do 09.10.2011 r.)

31.08.2011
Zapraszamy do zapoznania się z ulotką dotyczącej rekrutacji na podyplomowe studia: "Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne w UE i NATO". Rekrutacja trwa do 9 października 2011 r.

Wyniki podziału dotacji statutowej (DS) dla młodych pracowników nauki oraz doktorantów

30.07.2011
Uprzejmie informujemy, że są już dostępne wyniki podziału dotacji statutowej (DS) dla młodych pracowników nauki poniżej 35. roku życia oraz uczestników uczestników studiów doktoranckich.

Dla studentów: nowa podstrona o praktykach w dziale "Kariera"

14.07.2011
Uprzejmie informujemy, że została uruchomiona nowa zakładka na naszej stronie internetowej: "Praktyki i staże - katalog instytucji". Zawiera ona przygotowany specjalnie dla studentów naszego Wydziału katalog instytucji, które mogą stać się potencjalnymi miejscami odbywania staży i praktyk

Terminy dyżurów Dziekana Szlachty w miesiącu lipcu i sierpniu