Wideo i fotoreportaże

16.05.2012
Na tegorocznym Festiwalu Nauki na Rynku Głównym w Krakowie w drugim dniu imprezy w namiocie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych gościła dalekowschodnia ekipa Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu wraz z Instytutem Konfucjusza.

Podpisanie porozumienia dot. utworzenia w Londynie nowych podyplomowych studiów

14.05.2012
11.05.2012 w Collegium Novum UJ w Krakowie JM prof. dr hab. Halina Taborska, Rektor Polskiego Uniwersytetu na Obczyźnie, podpisała porozumienie z Uniwersytetem Jagiellońskim dotyczące utworzenia w Londynie podyplomowych studiów "Nauczanie języka i kultury polskiej jako obcych".

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych UJ w Londynie

27.04.2012
W dniach 21-22 kwietnia 2012 r. odbył się ostatni zjazd w ramach studiów podyplomowych Polsko - Brytyjskie Partnerstwo Strategiczne w UE i NATO organizowanych wspólnie przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Polski Uniwersytet na Obczyźnie z siedzibą w Londynie.

Konferencja "Rycerze wolności. PUNO i polscy naukowcy w Wielkiej Brytanii"

19.12.2011
2 grudnia 2011 r. w auli Collegium Novum UJ odbyła się zorganizowana przez Uniwersytet Jagielloński, Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie (PUNO), Klub Jagielloński, Instytut Pamięci Narodowej oraz Narodowe Centrum Kultury konferencja pt. "Rycerze wolności. PUNO i polscy naukowcy w Wielkiej Brytanii".

Nowe studia: Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne

19.09.2011
Gorąco zachęcamy do obejrzenia spotu promującego nowe studia na naszym Wydziale: Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne!