Wideo i fotoreportaże

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych UJ w Londynie

27.04.2012
W dniach 21-22 kwietnia 2012 r. odbył się ostatni zjazd w ramach studiów podyplomowych Polsko - Brytyjskie Partnerstwo Strategiczne w UE i NATO organizowanych wspólnie przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Polski Uniwersytet na Obczyźnie z siedzibą w Londynie.

Konferencja "Rycerze wolności. PUNO i polscy naukowcy w Wielkiej Brytanii"

19.12.2011
2 grudnia 2011 r. w auli Collegium Novum UJ odbyła się zorganizowana przez Uniwersytet Jagielloński, Polski Uniwersytet na Obczyźnie w Londynie (PUNO), Klub Jagielloński, Instytut Pamięci Narodowej oraz Narodowe Centrum Kultury konferencja pt. "Rycerze wolności. PUNO i polscy naukowcy w Wielkiej Brytanii".

Nowe studia: Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne

19.09.2011
Gorąco zachęcamy do obejrzenia spotu promującego nowe studia na naszym Wydziale: Polsko-brytyjskie partnerstwo strategiczne!

Film promocyjny Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ

16.06.2011
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu!

Film promujący nowe studia na UJ: Wiedza o Holokauście i totalitaryzmach

06.05.2011
Instytut Europeistyki i Centrum Badań Holokaustu Uniwersytetu Jagiellońskiego serdecznie zapraszają na studia II stopnia na kierunku europeistyka o nowej specjalności: Wiedza o Holokauście i totalitaryzmach