Wideo i fotoreportaże

Spotkanie z Ocalałym prof. Shimonem Redlichem.

05.09.2017
Zapraszamy do obejrzenia zapisu nagrania spotkania z prof. Shimonem Redlichem.

Intensywny Program Euroculture 2017

25.07.2017
W dniach 25.06.-02.07. 2017 w Krakowie odbył się "Intensywny Program" będący częścią programu studiów magisterskich Erasmus Mundus MA in Euroculture. Współorganizatorami wydarzenia były: Instytut Europeistyki UJ oraz Uniwersytet w Strasburgu.

Konferencja Team Europe - Berlin

03.07.2017
Z przyjemnością informujemy, że Prof. dr hab. Janusz Węc uczestniczył w dniach 26-27 czerwca 2017 r. w międzynarodowej konferencji ekspertów sieci Team Europe. Konferencja odbyła się w siedzibie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Berlinie z udziałem ekspertów z Niemiec, Polski, Francji i Austrii.

Wielomilionowa dotacja na modernizację przyszłej siedziby WSMiP UJ

26.06.2017
Minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin i rektor UJ prof. Wojciech Nowak podpisali umowę zakładającą przekazanie uczelni 40 mln zł dotacji celowej na inwestycję „Przebudowa i modernizacja budynku Uniwersytetu Jagiellońskiego dla potrzeb Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych”. Prace budowlane rozpoczną się pod koniec bieżącego roku.

Podpisanie porozumienia z Keimyung University

19.06.2017
W dniu 2 czerwca 2017 roku, w Daegu, Pełnomocnik JMR UJ ds. Internacjonalizacji prof. dr hab. Adam W. Jelonek oraz Prorektor ds. Międzynarodowych Keimyung University prof. Joong-Hee Lee, podpisali Academic Agreement między Uniwersytetem Jagiellońskim w Kra-kowie a Keimyung University w Daegu. W uroczystości podpisania umowy uczestniczył także JM Rektor Keimyung University, prof. Ilhi Synn, a ze strony UJ obecni byli także Pełnomocnik JMR ds. Ogólnych Collegium Medicum prof. dr hab. med. Piotr Richter oraz wicedyrektor IBiDW ds. ogólnych i kierownik Zakładu Korei, dr hab. Renata Czekalska.