Dziekanat nieczynny w okresie świątecznym

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24 grudnia 2013 r. (Wigilia) oraz w dniu 27 grudnia 2013 r. (piątek) Dziekanat będzie nieczynny.

Życzenia z okazji Świąt

Błogosławionych, radosnych, pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą Władze Dziekańskie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych

Godziny rektorskie

Na wniosek Samorządu Studentów JM Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie prof. dr hab. med. Wojciech Nowak ogłosił w dniu 3 stycznia 2014 r. (piątek) godziny rektorskie. Zajęcia dydaktyczne w Nowym Roku rozpoczną się zatem od dnia 7 stycznia (wtorek)

Wyniki nadzwyczajnego konkursu na dotację statutową dla doktorantów

Poniżej przedstawiamy wyniki nadzwyczajnego konkursu na dotację statutową na badania naukowe dla uczestników studiów doktoranckich prowadzonych na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Introduction to International Development oraz Globalization and Europeanization - kursy prowadzone przez prof. Waldemara Skrobackiego

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zaprasza studentów na dwa kursy w j. angielskim Introduction to International Development oraz Globalization and Europeanization prowadzone przez prof. Waldemara Skrobackiego z University of Toronto. Zajęcia z prof. Skrobackim rozpoczynają się 6 grudnia.