Spotkanie z Interesariuszami WSMiP

12 lutego 2013 roku w sali konferencyjnej Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego odbyło się spotkanie interesariuszy Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. W zebraniu udział wzięli przedstawiciele: VIII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego Uniwersytetu Pedagogicznego, Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Instytutu Studiów Strategicznych, Konsulatu Generalnego USA w Krakowie, Dowództwa Wojsk Specjalnych, Fundacji Instytutu Studiów Wschodnich, Izby Celnej w Krakowie, Stowarzyszenia Animacji Kultury Pogranicza „Folkowisko", Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce.
wykład

III spotkanie rocznego polsko-francuskiego seminarium dyskusyjnego

Instytut Historii UJ, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Instytut Francuski w Krakowie zapraszają na III spotkanie rocznego polsko-francuskiego seminarium dyskusyjnego pod patronatem honorowym Konsula Generalnego Republiki Francuskiej w Krakowie, które odbędzie się w dniu 25.02.2013

Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Komitetu Doradczego Obserwatorium Think Tanków z siedzibą w Paryżu

Dr hab. Artur Gruszczak z Katedry Stosunków Międzynarodowych i Polityki Zagranicznej INPiSM został członkiem Komitetu Doradczego (Conseil d'orientation) międzynarodowego stowarzyszenia "Observatoire des think tanks", działającego od 2006 r. w Paryżu.

Spotkanie z ambasadorem Indonezji

18 stycznia 2013 roku, gościem Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych był JE Ambasador Republiki Indonezji w Polsce, dr Darmansjah Djumala. Ambasador spotkał się z prorektorem UJ, prof. dr hab. Piotrem Laidlerem oraz dziekanem Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, prof. dr hab. Bogdanem Szlachtą.
wykład

Uroczyste posiedzenie związane z 68. rocznicą oswobodzenia obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau

Serdecznie zapraszamy na organizowane w dniu 25.01 przez Collegium Medicum UJ, Centrum Badań Holokaustu UJ, Towarzystwo Lekarskie Krakowskie oraz Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau uroczyste posiedzenie związane z 68 rocznicą oswobodzenia obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.