Tutorial w roku akademickim 2012/13

Zespół ds. rynku pracy i promocji WSMiP serdecznie zaprasza studentów I roku do udziału w tutorialu w roku akademickim 2012-2013. Celem zajęć jest ułatwienie studentom funkcjonowania w strukturach uniwersyteckich oraz poznania wymagań, jakie stawia przed nimi rynek pracy.

Uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocja Absolwentów Wydziału SMiP UJ

W dniu 28 września odbędzie się uroczyste zakończenie studiów magisterskich i promocja Absolwentów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Trwa nabór na studia podyplomowe: „Miasto i miejskość. Jak współtworzyć dobre miasto"

Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na pierwsze w Polsce interdyscyplinarne podyplomowe studia miejskie „Miasto i miejskość. Jak współtworzyć dobre miasto".

WSMiP UJ w prestiżowej Excellence Group

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, jako jedyny z Polski w dyscyplinie nauki o polityce, zakwalifikował się do prestiżowej Excellence Group w rankingu sporządzanym przez niemieckie Centrum Rozwoju Szkolnictwa Wyższego (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE).

Pracownicy WSMiP zaproszeni do projektu Atomium Culture

Z wielką radością informujemy, że 13 pracowników naukowych naszego Wydziału zostało zaproszonych do przygotowania artykułów w ramach projektu Atomium Culture.