Sukcesy doktorantów naszego Wydziału

W miesiącu grudniu 2010 roku dwóch uczestników studiów III stopnia Wydziału SMiP UJ wybrano na reprezentantów środowiska doktorantów na poziomie ogólnouczelnianym i ogólnopolskim.

Zmiania godziny dyżuru Prodziekana dr hab. Andrzeja Dudka, prof. UJ w dniu 15.12.2010 r.

Uprzejmie informujemy o zmianie godziny dyżuru Prodziekana dr hab. Andrzeja Dudka, prof. UJ w dniu 15.12.2010 r., który odbędzie się w godzinach: od 09.00 do 10.30.

Odwołanie dyżurów Prodziekana ds. finansowych

Uprzejmie informujemy, że w dniu 7 i 9 grudnia br. (wtorek, czwartek) dyżur Prodziekana ds. finansowych, prof. dr hab. Marka Bankowicza nie odbędzie się.

odwolanie-dyzurow-prodziekana-ds-dydaktycznych

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 i 22 października br. (środa, piątek) dyżur Prodziekana ds. dydaktycznych, dr hab. Andrzeja Dudka nie odbędzie się.

Lista przedstawicieli doktorantów uczestniczących w sporządzaniu list rankingowych do stypendium doktoranckiego na rok akademicki 2010/2011