"Azja Południowa - Wyzwania i Perspektywy" - Podsumowanie

W roku akademickim 2011/2012 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ zainicjowany został cykl wykładów „Azja Południowa: Wyzwania i Perspektywy", odbywających się w ramach realizowanego na WSMiP UJ projektu Jagiellońskie Studia Kulturowe.

Festiwal Nauki

Na tegorocznym Festiwalu Nauki na Rynku Głównym w Krakowie w drugim dniu imprezy w namiocie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych gościła dalekowschodnia ekipa Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu wraz z Instytutem Konfucjusza.

Podpisanie porozumienia dot. utworzenia w Londynie nowych podyplomowych studiów

11.05.2012 w Collegium Novum UJ w Krakowie JM prof. dr hab. Halina Taborska, Rektor Polskiego Uniwersytetu na Obczyźnie, podpisała porozumienie z Uniwersytetem Jagiellońskim dotyczące utworzenia w Londynie podyplomowych studiów "Nauczanie języka i kultury polskiej jako obcych".

Dni Kariery WSMiP UJ

WSMiP i Biuro Karier UJ serdecznie zapraszają wszystkich studentów i absolwentów WSMiP UJ na Dni Kariery, które odbędą się w dniach 22-24 maja w Sali Wystawowej B Auditorium Maximum

Termin składania sprawozdań z realizacji projektów przedłużony do 31 maja

Beneficjenci konkursu dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia mają możliwość złożenia sprawozdań z realizacji projektów do 31 maja.