Spotkanie dla doktorantów 1. roku: SET - studia i stypendia

Wszystkich zainteresowanych Interdyscyplinarnymi Studiami Doktoranckimi "Społeczeństwo - Technologie- Środowisko" SET zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji i warunków studiowania.

Wyniki podziału dotacji statutowej dla młodej kadry do 35. roku życia

W wyniku postępowania Komisji Konkursowej, której przewodniczył prof. dr hab. Marek Bankowicz, prodziekan WSMiP ds. ogólnych, zdecydowano o przyznaniu dofinansowania na 43 projekty zgłoszone na konkurs

Pierwsze w Polsce interdyscyplinarne podyplomowe studia miejskie

Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na pierwsze w Polsce interdyscyplinarne podyplomowe studia miejskie „Miasto i miejskość. Jak współtworzyć dobre miasto".

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych UJ w Londynie

W dniach 21-22 kwietnia 2012 r. odbył się ostatni zjazd w ramach studiów podyplomowych Polsko - Brytyjskie Partnerstwo Strategiczne w UE i NATO organizowanych wspólnie przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i Polski Uniwersytet na Obczyźnie z siedzibą w Londynie.

15 maja mija termin składania sprawozdań z realizacji projektów

Przypominamy beneficjentom konkursu dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia o obowiązku złożenia do 15 maja sprawozdań z realizacji projektów