Godziny dziekańskie

Uprzejmie informujemy o udzielonej zgodzie Dziekana na zawieszenie zajęć dydaktycznych (godziny dziekańskie) w dniu 30.04.2012 r.

Nabór wniosków: podział dotacji statutowej dla doktorantów Wydziału

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z decyzją Dziekana WSMiP UJ do dnia 10 maja 2012 roku trwa nabór wniosków doktorantów ubiegających się o dotację statutową. Wnioski sa przyjmowane w trzech kategoriach: (1) pisanie rozprawy doktorskiej, (2) opublikowanie/pisanie artykułu w języku angielskim, (3) wyjazd z referatem na konferencję zagraniczną.

Praktyki podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy

Instytut Studiów Wschodnich, organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy zaprasza studentów UJ do odbycia praktyki podczas tegorocznej edycji Forum (Krynica, 4-6 września 2012).
wykład

Wykład dr. Nicoli Pozzy z Uniwersytetu w Lozannie

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ serdecznie zapraszają na wykład pt. How really inclusive is 'Hindu universalism'? Or the absence of reference to Muslim culture in the works of Tagore and Agyeya, który wygłosi Dr Nicola Pozza z Uniwersytetu w Lozannie

Życzenia z okazji Świąt