Targi Kariery na UJ

Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego, jako partner strategiczny, współorganizuje wiosenną edycję Targów Kariery, które odbędą się 1 marca 2012 po raz pierwszy, na nowo wybudowanym Kampusie UJ.

Nowa publikacja prof. Garry'ego Robsona z IAiSP UJ w YaleGlobal Online

Dr Garry Robson, prof. UJ z Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ opublikował artykuł w prestiżowym YaleGlobal Online

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ członkiem IPSA

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych wstąpił w poczet członków prestiżowego towarzystwa naukowego International Political Science Association. Członkostwo w IPSA stwarza szerokie możliwości w rozwijaniu działalności naukowej na zasadzie współpracy międzynarodowej.

Absolwent INPiSM UJ zwycięzcą konkursu im. Ministra K. Skubiszewskiego na najlepszą pracę magisterską

Decyzją kapituły konkursu im. Ministra K. Skubiszewskiego na najlepszą pracę magisterską z zakresu polskiej polityki zagranicznej po 1945 r. I-szą nagrodę otrzymał Kamil Szubart, absolwent INPiSM UJ

Instytut Konfucjusza zaprasza na powitanie chińskiego Roku Smoka

Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie" serdecznie zaprasza na powitanie nadejścia Chińskiego Nowego Roku w poniedziałek 23 stycznia o godz. 18:00.