wykład

Wykład pt. "Pakistan and its neighbourhood"

WSMiP UJ ma zaszczyt zaprosić na wykład Ambasadora Islamskiej Republiki Pakistanu w Polsce J.E. Murada Ali pt. "Pakistan and its neighbourhood".

Sukcesy doktorantów UJ w ramach programu: interdyscyplinarne studia doktoranckie "Społeczeństwo – Technologie – Środowisko"

Spośród 80 doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego zakwalifikowanych do programu, aż 9 uczestników pochodzi z naszego Wydziału. W tym 8 doktorantów zakwalifikowało się do elitarnej grupy 60 osób, którym przyznano roczne stypendium

Pracownik naukowy Wydziału nagrodzony stypendium MNiSW RP dla wybitnych młodych naukowców

Z radościa informujemy, że dr Ewa Trojnar, pracownik naukowy naszego Wydziału, została nagrodzona stypendium MNiSW RP dla wybitnych młodych naukowców. Spośród złożonych prawie 800 wniosków Ministerstwo nagrodziło w tym roku 256 badaczy

Sukces przedstawicieli Wydział SMiP UJ w konkursach grantowych Narodowego Centrum Nauki

Z radością informujemy o sukcesach doktorantów i pracowników naukowych naszego Wydziału w konkursach grantowych Narodowego Centrum Nauki w panelu HS5 (HS - Nauki Humanistyczne, Społeczne i o Sztuce; 5 - Normy i władza) oraz w panelu HS2 (HS - Nauki Humanistyczne, Społeczne i o Sztuce; 2 - Kultura i twórczość kulturowa)

Stypendium Naukowe Miasta Krakowa

Urząd Miasta Krakowa prowadzi nabór wniosków w V edycji stypendium naukowego dla szczególnie uzdolnionych studentów oraz uczestników studiów doktoranckich krakowskich uczelni wyższych i innych jednostek naukowo-badawczych.