Wyniki sortowane według etykiety: news

WEBINAR (konferencja internetowa) – URBAN MULTILINGUALISM

W ramach JEAN MONNET network on European identity – EUROMEC organizujemy konferencję internetową (webinar) podejmująca temat wielojęzyczności miast.
news

The Anglo-American Tradition of Liberty: A view from Europe - open lecture and book presentation

Prof. dr hab. Zdzislaw Mach, Dean of the Faculty of Faculty of International and Political Studies invite all students and staff to an open lecture and book presentation of Professor João Carlos Espada (Catholic University of Portugal) “The Anglo-American Tradition of Liberty: A view from Europe”
news en_us

Szkoła wiosenna nt. Azji – Kraków-Oxford-Warszawa

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym etapie szkoły wiosennej dotyczącej Azji, organizowanej przez Uniwersytet Jagielloński we współpracy z Uniwersytetem w Oxfordzie i Uniwersytetem Warszawskim (Spring School: Asia in the 21st Century: Challenges and Opportunities).
news

Wykład jednego z najbardziej wpływowych teoretyków stosunków międzynarodowych w świecie, prof. Petera J. Katzensteina z Cornell University

W imieniu prof. dr. hab. Andrzeja Mani, przewodniczącego krakowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych oraz wiceprzewodniczącego Zarządu Głównego PTSM mamy przyjemność zaprosić Państwa na wykład jednego z najbardziej wpływowych teoretyków stosunków międzynarodowych w świecie, prof. Petera J. Katzensteina z Cornell University.
news

Wykład otwarty pt. "Changing patterns of Euroscepticism: from a Cold War perspective to the 2010s"

Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Studiów Europejskich oraz Zakład Polityki i Kultury Krajów Śródziemnomorskich Instytutu Europeistyki UJ mają zaszczyt zaprosić na wykład otwarty Prof. Valentine Lomellini oraz Prof. Paolo Graziano z Uniwersytetu w Padwie pt. "Changing patterns of Euroscepticism: from a Cold War perspective to the 2010s".