luty 2023

20230213

Szkoły zimowe Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju

Data: 13.02.2023 - 17.02.2023
Miejsce: Kraków, ul. Reymonta 4, sala 12 (Winter School I), sala 08 (Winter School II)
Organizator: Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju

Nadciągają szkoły zimowe! Dwa programy projektu Spinaker – Intensywne Międzynarodowe Programy Nauczania w tematyce Complexity rozpoczną się już 13 lutego:

• Winter School I: Research in the Complex World - Methods and Cases;
  • Winter School II: Introduction to Understanding the Complex World.

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju oczekuje pojawienia się 42 uczestników z 23 różnych krajów, którzy wezmą udział w wydarzeniu zarówno na miejscu, jak i online. Centrum rozdysponowało 25 stypendiów przyznanym najbardziej obiecującym kandydatom i spodziewa się przybycia do Krakowa 28 uczestników, których obecność została potwierdzona.

Centrum ma nadzieję pomóc uczestnikom w zdobyciu niezbędnej wiedzy i umiejętności, które pomogą im stworzyć obiecującą przyszłość dla siebie samych i dla międzynarodowej społeczności połączonej złożonym systemie współczesnego świata.

Więcej informacji o szkołach zimowych i letnich organizowanych przez Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju można znaleźć na stronie internetowej.