Inauguracja Szkoły Zimowej Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju

13 lutego Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Rozwoju prof. Paweł Laidler oraz Dyrektor Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju dr hab. Marcin Grabowski uroczyście otwarli Szkołę Zimową Centrum Studiów Międzynarodowych i rozwoju (CISAD Complexity Winter School)

Szkoła Zimowa oferuje dwa kursy w ramach Spinaker - International Intensive Programmes, w zakresie Complexity

• Winter School I: Research in the Complex World - Methods and Cases;
  • Winter School II: Introduction to Understanding the Complex World.

W szkole bierą udział 42 osoby z 23 krajów świata, zajęcia prowadzi 25 wykładowców reprezentujących różne dziedziny nauki.

W trakcie szkoły uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności przydatne w zrozumieniu złożoności współczesnego świata, jak też w planowaniu i rozwoju ich dalszej kariery.

Więcej informacji dotyczących oferty szkół letnich i zimowych CISAD znajduje się na stronie CISAD.

Osoba do kontaktu: Łukasz Stach, lukasz.stach@uj.edu.pl