Nabór wniosków: podział dotacji statutowej dla młodych pracowników nauki oraz doktorantów Wydziału

Termin: 15.06.2011 - 30.06.2011

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z uchwałą Rady Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie z dnia 14 czerwca 2011 r., określającą zasady podziału dotacji na działalność statutową przyznanej na badania naukowe młodych pracowników nauki WSMiP UJ, do 30 czerwca br. trwa nabór wniosków od osób ubiegających sie o powyższą dotację.

Wnioski należy składać na załączonych do uchwały wnioskach w dziekanacie Wydziału SMiP UJ przy ul Gołębiej 24. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 15 lipca br.

Prosimy o uważne zapoznanie się z zasadami dofinansowania, jak i rozliczania przyznawanych środków.

Treść uchwały [.doc]

Uczestnicy studiów doktoranckich

UWAGA! W dniu 23. czerwca br. wykryto błąd na stronie Wydziału w odniesieniu do udostępnianych wniosków. "Formularz wniosku o dotację na pisanie artykułu naukowego" błędnie odsyłał do formularza wniosku o dotację na pisanie rozprawy doktorskiej. Błąd usunięto w dniu 23. czerwca o godzinie 15.45.

Zasady podziału [.doc]

Formularz ogólny [.doc]

Formularz wniosku o dotację na pisanie rozprawy doktorskiej [.doc]

Formularz wniosku o dotację na pisanie artykułu naukowego [.doc]

Formularz wniosku o dotację wyjazdu konferencyjnego [.doc]

Karta Osiągnięć Doktoranta (wydziałowy formularz sprawozdania rocznego)[.doc] oraz uchwała z dnia 9. lutego 2010 r. wskazująca liczbę punktów do uzyskania w ramach KOD [.pdf].

Młodzi pracownicy nauki

Zasady podziału [.doc]