Pakistan's relations with India/Afghanistan - wykład prof. Ch. Wagnera

Miejsce: Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ, ul. Gronostajowa 3

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ

serdecznie zapraszają na wykład pt.

Pakistan's relations with India/Afghanistan

Wykład wygłosi Prof. dr hab. Christian Wagner (German Institute for International Security Affairs, Berlin) - światowej rangi specjalista w zakresie polityki zagranicznej, bezpieczeństwa, konfliktów etnicznych, funkcjonowania instytucji demokratycznych oraz współpracy regionalnej na obszarze obejmującym: Indie, Pakistan, Śri Lankę, Bangladesz oraz Nepal.

Wykład odbędzie się w dniu 16 grudnia 2011 roku, o godz. 9.30, w sali 049, ul. Gronostajowa 3 (III Kampus UJ, Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu)
Będzie to czwarte spotkanie z organizowanego przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych cyklu pod tytułem: Azja Południowa: Wyzwania i Perspektywy (South Asia – Challenges & perspectives), realizowanego na WSMiP w ramach projektu „Jagiellońskie Studia Kulturowe".
Cykl wykładów: „Azja Południowa: Wyzwania i Perspektywy" objął honorowym patronatem prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.
Data opublikowania: 05.12.2011
Osoba publikująca: Michał Olaś