Talk on India Soft Power - Wykład w ramach Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych

Termin: 15.10.2012
Miejsce: Sala „Refektarz", przy ul. Olszewskiego 2 (budynek Wydziału Prawa UJ)

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w roku akademickim 2012/2013 inauguruje projekt serii wykładów, zatytułowany JAGIELLOŃSKIE SPOTKANIA DYPLOMATYCZNE (JAGIELLONIAN DIPLOMATIC ENCOUNTERS).

Cykl otworzy wykład pod tytułem Talk on India Soft Power, który wygłosi JE Ambasador Republiki Indii w Polsce, Pani Monika Kapil Mohta.
Wykład JE Pani Ambasador odbędzie się w dniu 15 października 2012 roku, o godzinie 12.00, w sali „Refektarz", przy ul. Olszewskiego 2 (budynek Wydziału Prawa UJ).

JE Ambasador Indii w Polsce, Pani Monika Kapil Mohta, wstąpiła do Indyjskiej Służby Zagranicznej w 1985 roku. Od tamtej pory sprawowała wiele wysokich funkcji, wśród nich m.in. zastępcy dyrektora Indian Council for Cultural Relations (ICCR).
W latach 2006-2011, była dyrektorem (w randze ministra) „Nehru Centre" (‘instytutu indyjskiego') w Londynie.
Od 2011 roku pełni urząd Ambasadora Republiki Indii w Polsce i na Litwie, z siedzibą w Warszawie.

Data opublikowania: 05.10.2012
Osoba publikująca: Michał Olaś