Ukazał się czwarty numer czasopisma "Poliarchia"

Z radością informujemy, że na rynku wydawniczym ukazał się czwarty numer "Poliarchii", studenckiego czasopisma naukowego Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Poza artykułami naukowymi podejmującymi różnorodne zagadnienia z zakresu stosunków międzynarodowych, historii politycznej, marketingu politycznego i myśli politycznej, w numerze znalazła się recenzja pozycji naukowej i relacja z międzynarodowej konferencji „15 Years of Polish Membership in NATO: Experiences & Future Challenges". Spis treści dostępny jest tutaj.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich studentów do przesyłania artykułów do przygotowywanego obecnie szóstego numeru czasopisma. Termin nadsyłania artykułów: 31 stycznia 2016 r. Artykuły i pytania prosimy przesyłać na adres mailowy poliarchia@uj.edu.pl.

Informacje na temat pisma dostępne są tutaj.

Data opublikowania: 18.11.2015
Osoba publikująca: Tomasz Pugacewicz