Nowości wydawnicze

Kampania parlamentarna 2019 roku - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

05.11.2021
Z przyjemnością informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się praca zbiorowa pt. Kampania parlamentarna 2019 roku przygotowana pod redakcją dra hab. Piotra Borowca, prof. UJ oraz dra hab. Adriana Tyszkiewicza. Wśród Autorów publikacji są również pracownicy naszego Wydziału, m.in.: dr Małgorzata Kułakowska, dr Arkadiusz Nyzio, dr Mateusz Kolaszyński, dr Piotr Obacz.

Artykuł pracownika naszego Wydziału w czasopiśmie "Energies"

04.11.2021
Uprzejmie informujemy, że w czasopiśmie „Energies” ukazał się artykuł dr. Wiktora Hebdy, pracownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego (INPiSM UJ) pt. The North-South Gas Corridor in the Context of Poland’s Gas Transmission System – A Perfect Opportunity to Diversify Gas Resources.

China's environmental policy in terms of European Union standards - nowa publikacja autorstwa pracowników naszego Wydziału

02.11.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego ukazała się książka w języku chińskim pt. „China's environmental policy in terms of European Union standards” (欧盟标准方面的环境政策) autorstwa Jana Wiktora Tkaczyńskiego i Łukasza Gacka.

Artykuł pracownika naszego Wydziału w "International Political Science Review"

07.10.2021

Nowy numer czasopisma "Teoria Polityki"

18.09.2021
Z przyjemnością informujemy, iż ukazał się V numer międzynarodowego czasopisma TEORIA POLITYKI. Jednostką odpowiedzialną za numer był Zakład Teorii Polityki Uniwersytetu Gdańskiego.