Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nowości wydawnicze

Europejskie partie polityczne - nowa publikacja z rozdziałami autorstwa pracowników naszego Wydziału

08.09.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Sejmowego ukazała się monografia pt. "Europejskie partie polityczne" zawierającą rozdziały autorstwa dr Nataszy Styczyńskiej i Elodie Thevenin oraz dr hab. Beaty Kosowskiej-Gąstoł.

Bezpieczeństwo regionalne: węzłowe problemy i procesy - nowa publikacja autorstwa pracownika naszego Wydziału

05.07.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka autorstwa Piotra Bajora pt. „Bezpieczeństwo regionalne: węzłowe problemy i procesy"

Quo vadis Euroazjo? W poszukiwaniu nowych dróg Partnerstwa - nowa publikacja pod współredakcją pracowniczki naszego Wydziału

14.06.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Naukowego Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ukazała się książka pod redakcją Bartosza Hordeckiego i Anny Jach pt. „Quo vadis Euroazj? W poszukiwaniu nowych dróg Partnerstwa"

Rakowiecka w remoncie - nowa publikacja pracownika naszego Wydziału

31.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka Arkadiusza Nyzio pt. „Rakowiecka w remoncie. Transformacja polityki bezpieczeństwa wewnętrznego Polski w latach 1989–1993"

Systemy bezpieczeństwa: wymiar lokalny i państwowy - nowa publikacja pod redakcją pracowników naszego Wydziału

28.05.2021
Uprzejmie informujemy, że nakładem Wydawnictwa Księgarni Akademickiej ukazała się książka pod redakcją Artura Gruszczaka i Piotra Bajora pt. "Systemy bezpieczeństwa: wymiar lokalny i państwowy"