Rekrutacja na roczne interdyscyplinarne studia podyplomowe "Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka".

Do piątku 23 września (do 12:00) trwa rekrutacja na roczne interdyscyplinarne studia podyplomowe "Współczesne Chiny: społeczeństwo, polityka, gospodarka", prowadzone w Instytucie Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ. Są to studia stacjonarne z opcją uczestnictwa online. Zajęcia prowadzą specjaliści z UJ oraz innych polskich uczelni, jak również dyplomaci i praktycy ze świata biznesu. W programie przewidziano 180 godzin zajęć, w tym 36 godzin języka chińskiego, zaplanowanych na 10 weekendów. Koszt studiów: 1500 zł/ semestr.

Strona rekrutacji.

Więcej informacji.

Polecamy również
Odwołanie dyżuru Pełnomocnika Dziekana ds. bezpieczeństwa oraz przeciwdziałania dyskryminacji w dniach 12 i 19.10.2022 r.
Godziny dziekańskie w poniedziałek 3 października
Nagroda Dziekana Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ za najlepszą pracę dyplomową.
29 sierpnia 2022 r.,  dziekanat Wydziału będzie pracował zdalnie
29 sierpnia 2022 r., dziekanat Wydziału będzie pracował zdalnie