marzec 2023

20230329

Wykład Dr Grigola Julukhidze ‘Propaganda and Misinformation in Georgian Politics’

Data: 29.03.2023
Czas rozpoczęcia: 18:30
Miejsce: Sala nr 038, WSMiP, Reymonta 4
Organizator: Koło Naukowe The Association of International and Area Studies
Kontakt: Lotta Lehtosalo lotta.lehtosalo@student.uj.edu.pl Komunikacja w języku polskim: Natalia Szymańska natalia1103.szymanska@student.uj.edu.pl
Witryna internetowa wydarzenia: https://www.facebook.com/aiasuj

Koło naukowe The Association of International and Area Studies ma przyjemność zaprosić na wykład gościnny z Dr Grigola Julukhidze pt. "Propaganda i dezinformacja w polityce gruzińskiej". Dr Grigol Julukhidze pracował w szeregu organizacji publicznych, badawczych i międzynarodowych w całej Unii Europejskiej. Był analitykiem Grupy Wyszehradzkiej w Parlamencie RP (Warszawa, Polska) oraz Visiting Scholar w The Slovak Foreign Policy Association (Bratysława, Słowacja). Głównym obszarem jego zainteresowań badawczych jest region Europy Środkowej.

Wykład odbędzie się w języku angielskim 29 marca o godzinie 18:30 w sali 038 na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych. Więcej informacji można znaleźć na mediach społecznościowych koła naukowego AIAS (Facebook  Instagram: aias.uj).

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie!

niebieski plakat ze szczegółami organizacyjnymi wykładu i zdjęciem Dr Grigol Julukhidze