wydarzenia

"From Academic Research to International Entrepreneurship" - wykład dr. Ulricha Vogla

Instytut Bliskiego i Dalekiego Wschodu zaprasza na wykład doktora Ulricha Vogla pt. "From Academic Research to International Entrepreneurship".
events

Join CISAD at Foreign Affairs Open House: Fall 2023!

We are pleased to announce that we Centre for International Studies and Development will participate in the prestigious Open House: Virtual Graduate Fair School organized by the Foreign Affairs!

Pracownik naszego Wydziału członkiem Rady Doskonałości Naukowej

wydarzenia

"Bezpieczna Polska w bezpiecznej Europie. Wyzwania i zagrożenia" - debata na żywo

W poniedziałek 9 października o godzinie 15:00 zapraszamy na debatę na żywo "Bezpieczna Polska w bezpiecznej Europie. Wyzwania i zagrożenia" pokazywaną przez Onet w ramach współpracy WSMiP UJ z projektem ENTR.
wydarzenia

Wystawa fotograficzna Kids on their own

Stowarzyszenie INTERKULTURALNI PL oraz Jagiellońskie Centrum Studiów Migracyjnych UJ zapraszają na wystawę fotograficzną pt. „Kids on their own”.