Aktualności

Social movements and mobilisation typologies In the Arab spring - konkurs dla doktorantów

Projekt "Social movements and mobilisation typologies In the Arab spring" jest przedsięwzięciem naukowym realizowanym w ramach 7 Programu Ramowego UE ( 7. FP. Marie Curie Action- People- International Research Staff Exchange Scheme) w latach 2013-2016 i ma na celu ożywienie współpracy w dziedzinie nauk społecznych między badaczami z Europy oraz Regionu Maghrebu
wykład

Wykład otwarty Profesora dr. hab. Grzegorza Kołodki

Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych oraz Dziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej zapraszają na wykład otwarty Profesora dra hab. Grzegorza Kołodki, jednego z głównych architektów polskich reform gospodarczych, który odbędzie się w dniu 25 marca

Najnowsza publikacja dr. Aleksandra Głogowskiego

Ukazała się monografia pracownika Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków międzynarodowych UJ, dr. Aleksandra Głogowskiego, pt. "AF-PAK. Znaczenie zachodniego pogranicza pakistańsko-afgańskiego dla bezpieczeństwa regionalnego w latach 1947-2011"

Seminarium pt. "Rywalizacja czy integracja: Kierunki rozwoju Azji i Pacyfiku w początkach XXI wieku"

Serdecznie zapraszamy na seminarium pt. "Rywalizacja czy integracja: Kierunki rozwoju Azji i Pacyfiku w początkach XXI wieku", które rozpocznie się 26 marca 2013 roku (wtorek) o godzinie 16.00 w Librarii Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Jagiellońskiej 15.

Dzień otwarty na UJ

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych studiowaniem na najlepszej i najstarszej Uczelni w Polsce na Dzień Otwarty, który odbędzie się 8 marca 2013 roku (piątek). Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ przygotował stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą dydaktyczną poszczególnych instytutów, poznać zasady rekrutacji, oraz perspektywy kariery.