Panel dyskusyjny w ramach 22 Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie

W związku z obchodami 22 Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie w imieniu Centrum Badań Holokaustu UJ mamy zaszczyt zaprosić Państwa na panel dyskusyjny, współorganizowany z Instytutem Francuskim w Krakowie, Mémorial de la Shoah w Paryżu oraz krakowskim Muzeum Galicja.

Indywidualne konsultacje z Doradcą Zawodowym z Niemiec

Biuro Karier UJ oraz Biuro Karier Uniwersytetu w Duisburg-Essen zapraszają studentów i absolwentów UJ zainteresowanych zatrudnieniem w Niemczech do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z niemieckim Doradcą zawodowym. Godzinne konsultacje będą organizowane w Biurze Karier UJ przez komunikator Skype

Wyniki podziału dotacji statutowej dla doktorantów

Protokół z obrad Komisji Konkursowej ds. podziału dotacji statutowej dla uczestników studiów doktoranckich z dnia 22 maja 2012 r. (pobierz [.pdf])
wykład

Dzień otwarty WSMiP UJ

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ serdecznie zaprasza wszystkich kandydatów na studia na "Dzień otwarty", podczas którego zostanie zaprezentowana jego szeroka oferta dydaktyczna oraz wygłoszone zostaną wykłady przygotowane przez jego pracowników naukowych

Dr Piotr Bajor Przewodniczącym Rady Młodych Naukowców

Uprzejmie informujemy, że dr Piotr Bajor z INPiSM UJ został Przewodniczącym Rady Młodych Naukowców. Rada jest organem doradczym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP.