Wykład Ambasadora Kanady w Polsce Daniela Costello

Zakład Kanady Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ zaprasza serdecznie na wykład Ambasadora Kanady w Polsce Daniela Costello pt. Canada's Arctic Foreign Policy
wykład

"Brytyjskie doświadczenia w zwalczaniu komunistycznej partyzantki na Borneo" - wykład prof. H. Królikowskiego

Wykład dr. hab Huberta Królikowskiego, prof. UJ będzie trzecim spotkaniem z organizowanego przez Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych cyklu pod tytułem: Azja Południowa: Wyzwania i Perspektywy (South Asia – Challenges & Perspectives), realizowanego na WSMiP w ramach projektu „Jagiellońskie Studia Kulturowe".

Pracownik naukowy Wydziału otrzymał nagrodę Prezesa Rady Ministrów RP

Z radością informujemy, że dr hab. Krzysztof Szczerski, pracownik naukowy naszego Wydział otrzymał w bieżącym roku nagrodę Prezesa Rady Ministrów RP za nowatorską rozprawę habilitacyjną pt. „Dynamika systemu europejskiego"
wykład

Wykład pt. "Pakistan and its neighbourhood"

WSMiP UJ ma zaszczyt zaprosić na wykład Ambasadora Islamskiej Republiki Pakistanu w Polsce J.E. Murada Ali pt. "Pakistan and its neighbourhood".

Sukcesy doktorantów UJ w ramach programu: interdyscyplinarne studia doktoranckie "Społeczeństwo – Technologie – Środowisko"

Spośród 80 doktorantów Uniwersytetu Jagiellońskiego zakwalifikowanych do programu, aż 9 uczestników pochodzi z naszego Wydziału. W tym 8 doktorantów zakwalifikowało się do elitarnej grupy 60 osób, którym przyznano roczne stypendium