Podsumowanie działań w ramach Programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na poziomie Wydziału SMiP w 2023 r.

W związku z zakończeniem realizacji działań w ramach Programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na poziomie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych w 2023 roku, przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące konkursów, przyznanych projektów oraz wysokości dofinansowań w ramach poszczególnych działań.

W 2023 r. zorganizowanych zostało 7 konkursów, skierowanych na wsparcie badań oraz ich umiędzynarodowienie, a także rozszerzenie współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, w ramach których łącznie przyznano 136 projektów o wartości prawie 2 mln złotych.

Szczegółowe informacje na temat konkursów oraz ich wyników w 2023 r. dostępne są na stronie Programu Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza na WSMiP: https://wsmip.uj.edu.pl/iduj

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom i Laureatkom oraz zespołom badawczym realizującym przyznane projekty.

Zespół ds. realizacji Programu Inicjatywa Doskonałości
Uczelnia Badawcza na WSMiP