Ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych studentów kierunku International Security and Development

Z dumą informujemy, że we wtorek 23 stycznia 2024 roku zostały przyznane sześciu wyjątkowym studentom stypendia dla najlepszych studentów programu International Security and Development (ISAD)!

Podczas uroczystości Dziekan Wydziału prof. Paweł Laidler wraz z dyrektorem CISAD, prof. Marcinem Grabowskim wręczył wyróżniającym się studentom certyfikaty i drobne upominki.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! Jesteśmy szczęśliwi, że mamy w programie tak wspaniałych studentów.

Stypendium zostało przyznane przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego na podstawie zatwierdzonej listy laureatów przygotowanej przez Komisję Stypendialną, w skład której wchodzą: Prodziekan ds. Kształcenia Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, Przewodniczący Rady Centrum Studiów Studiów Międzynarodowych i Rozwoju, Dyrektor Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju, Koordynator programu ISAD oraz przedstawiciel Samorządu Studenckiego z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych.