maj 2024

20240528

Konferencja Naukowa Koła Bezpieczeństwa Narodowego UJ ‘‘Bezpieczeństwo i integracja: NATO i UE w budowaniu stabilności globalnej’’

Data: 28.05.2024
Czas rozpoczęcia: 10:30
Miejsce: Budynek WSMiP UJ- ul. Reymonta 4 Kraków, s.038
Organizator: Zarząd Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego UJ (Damian Bławut, Maja Liszkiewicz)
Kontakt: Damian Bławut, Damian.blawut@student.uj.edu.pl, Maja Liszkiewicz, maja.liszkiewicz@student.uj.edu.pl

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w nadchodzącej konferencji naukowej ,,Bezpieczeństwo i integracja: NATO i UE w budowaniu stabilności globalnej" organizowanej przez Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UJ.

Konferencja jest jednodniowym wydarzeniem, którego celem jest upamiętnienie dwóch wyjątkowych rocznic: 25-lecia wstąpienia Polski do NATO oraz 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Wydarzenie będzie stanowiło platformę dyskusyjną poświęconą kluczowym aspektom bezpieczeństwa i integracji tych dwóch organizacji.

Wydarzenie rozpoczniemy panelem eksperckim z udziałem Profesorów katedry bezpieczeństwa narodowego UJ, by następnie przejść do paneli studenckich poświęconych wyżej wspomnianym organizacjom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych już 28 maja 2024 w godzinach 10:30-16:30 do auli 038.

Plakat konferencji Bezpieczeństwo i integracja: NATO i UE w budowaniu stabilności globalnej"