Nagrody Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych dla Pracowników naszego Wydziału

Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych ogłosiło wyniki konkursów na najlepszą autorską monografię naukową z zakresu nauki o stosunkach międzynarodowych opublikowaną w roku 219 (Nagroda Naukowa) oraz na najlepszą pracę doktorską z zakresu nauki o stosunkach międzynarodowych obronioną w roku 2019 (Nagroda Doktorska). Miło nam poinformować, że laureatami zostali pracownicy naszego Wydziału.

W kategorii Nagroda Naukowa zwyciężyła Pani dr Magdalena Lisińska za książkę pt. Argentine Foreign Policy during the Military Dictatorship, 1976–1983. Between a Nationalist and Pragmatic Approach (Wydawnictwo Palgrave Macmillan).

W kategorii Nagroda Doktorska zwyciężył Pan dr Maciej Stępka za rozprawę pt. Migration and security in the European Union. A critical analysis of security discourses and narratives, napisaną pod kierunkiem dr. hab. Dariusza Niedźwieckiego, prof. UJ.

Serdecznie gratulujemy!

okładka książki, która zdobyła nagrodę