„Konkurs na wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych pracowników Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych"

Konkurs na wsparcie rozwoju kompetencji zawodowych pracowników Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, realizowany jest poprzez Działanie nr 15 Kompetencje #2, w ramach Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim. Celem realizowanego działania jest pogłębienie kwalifikacji zawodowych, związanych z rozwojem kompetencji badawczych, metodologicznych, językowych, narzędziowych oraz tzw. soft skills i transversal skills.

Kontakt:

e-mail: wsmip.iduj@uj.edu.pl

ul. Reymonta 4, pokój 228

mgr inż. Teresa Borstyn

mgr inż. Marzena Dziarnowska

mgr Iwona Hodur

Harmonogram konkursu:

nabór wniosków: od 05.03.2024 w trybie ciągłym termin rozstrzygnięcia: w trybie ciągłym początek realizacji projektów: w trybie ciągłym”