Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Konferencje

Zaproszenie na konferencje pt.: "Ewolucja, emancypacja, europeizacja kultury w procesach integracyjnych. Perspektywa interdyscyplinarna"

28.05.2020
Read More o Zaproszenie na konferencje pt.: "Ewolucja, emancypacja, europeizacja kultury w procesach integracyjnych. Perspektywa interdyscyplinarna"

OBLICZA POSTPAMIĘCI 4 – NARRACJE ALTERNATYWNE I MARGINALIZOWANE

20.03.2020
W związku z komunikatem z 02.03.2020 r. Głównego Inspektora Sanitarnego (www.gis.gov.pl) wynikającym z obecnej sytuacji epidemiologicznej spowodowanej epidemicznym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 oraz zaleceniami Władz Rektorskich Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Warszawskiego zarządzenie nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dn. 10 marca 2020 r. w sprawie: przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz zarządzenie Nr 50 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 10 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Warszawskiego jesteśmy zmuszeni przełożyć termin naszej konferencji na późniejszy, co podamy niedługo w komunikacie.

Uprzejmie informujemy, że zaplanowaliśmy nowy termin konferencji: 22-23 października 2020 r.
Read More o OBLICZA POSTPAMIĘCI 4 – NARRACJE ALTERNATYWNE I MARGINALIZOWANE

Konferencja "Czy Afryka potrzebuje nowych granic? Stosunki międzynarodowe w Afryce w kontekście separatyzmów w regionie"

29.11.2019
Read More o Konferencja "Czy Afryka potrzebuje nowych granic? Stosunki międzynarodowe w Afryce w kontekście separatyzmów w regionie"

Zaproszenie na konferencję pt.: „Europa nacjonalistów. Nacjonalizmy europejskie w perspektywie historycznej i porównawczej”

23.10.2019
Read More o Zaproszenie na konferencję pt.: „Europa nacjonalistów. Nacjonalizmy europejskie w perspektywie historycznej i porównawczej”

Zaproszenie na konferencję pt.: "Jaka Europa? Napięcia integracji europejskiej - perspektywa interdyscyplinarna"

16.09.2019
Read More o Zaproszenie na konferencję pt.: "Jaka Europa? Napięcia integracji europejskiej - perspektywa interdyscyplinarna"