मुख्य सामग्री पर जाएँ

नेविगेशन नेविगेशन

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

Dzień otwarty na UJ

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych studiowaniem na najlepszej i najstarszej Uczelni w Polsce na Dzień Otwarty, który odbędzie się 8 marca 2013 roku (piątek). Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ przygotował stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą dydaktyczną poszczególnych instytutów, poznać zasady rekrutacji, oraz perspektywy kariery.

Nabór wniosków o przyznanie dotacji dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia

Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-26 marca 2013 roku można składać w dziekanacie WSMiP (Collegium Novum, ul. Gołębia 24, pok. 43) wnioski o przyznanie dotacji dla młodych pracowników naukowych do 35. roku życia

Najnowsze publikacje prof. Janusza J. Węca

Przedstawiamy 4 obszerne publikacje wydane w 2012 r. przez Wydawnictwo Księgarnia Akademicka, których autorem/redaktorem jest pracownik Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, prof. dr hab. Janusz J. Węc

Dotacja statutowa - wyniki

Na posiedzeniu w dniu 19 lutego 2013 roku Komisja rozpatrująca wnioski uczestników studiów doktoranckich na WSMiP w sprawie dotacji statutowej na badania naukowe dokonała podziału środków.

Targi Kariery

Już 7 marca 2013 roku na Krakowskim Kampusie UJ, odbędzie się wiosenna edycja Krakowskich Targów Kariery na UJ. Studenci i absolwenci zaś mają unikalną okazję do spotkania pracodawcy twarzą w twarz, do poznania wymagań i oczekiwań pracodawcy wobec kandydatów, wreszcie do zadania każdego pytania osobom pracującym w danej organizacji.