मुख्य सामग्री पर जाएँ

नेविगेशन नेविगेशन

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

Stypendium Naukowe Miasta Krakowa

Urząd Miasta Krakowa prowadzi nabór wniosków w V edycji stypendium naukowego dla szczególnie uzdolnionych studentów oraz uczestników studiów doktoranckich krakowskich uczelni wyższych i innych jednostek naukowo-badawczych.

Wykład otwarty Prof. dr. hab. Edwarda Haliżaka "Chiny w trójkącie geoekonomicznym z UE i USA"

Nowy rok akademicki w Instytucie Konfucjusza został zainauguruowany wykładem prof. dr hab. Edwarda Haliżaka "Chiny w trójkącie geoekonomicznym z UE i USA".

Wykład Prof. Rahula P. Dasa

Wykład pt. "My Golden Bengal, I Love You": State Identity between Bangladesh and India, wygłoszony przez prof. dra hab. Rahula Petera Dasa z Uniwersytetu Marcina Lutra w Halle i Wittenberdze, zainicjował cykl wykładów „Azja Południowa: Wyzwania i Perspektywy".

Publikacja w międzynarodowym czasopiśmie z tzw. listy filadelfijskiej autorstwa doktorantki Wydziału SMiP UJ

Z przyjemnością informujemy, że w czasopiśmie "Cities - The International Journal of Urban Policy and Planning" (wyd. Elsevier) ukazał się artykuł pt. Transforming Brussels into an international city - Reflections on ‘Brusselization' autorstwa mgr Katarzyny Romańczyk, doktorantki naszego Wydziału.
wykład

Wykład inauguracyjny w IE UJ pt. "Problemy młodzieży i sposoby ich rozwiązania – Raport „Młodzi 2011"" wygłosi Minister Michał Boni.

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2011/2012 w Instytucie Europeistyki będzie miała miejsce 3 października 2011 r. o godz. 14.00 w Sali Amfiteatralnej im. ks. prof. Tischnera w Collegium Witkowskiego (ul. Gołębia 13, Kraków). Wykład inauguracyjny pt. "Problemy młodzieży i sposoby ich rozwiązania – Raport „Młodzi 2011" wygłosi Minister Michał Boni.