मुख्य सामग्री पर जाएँ

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

Współpraca studencka z Państwowym Uniwersytetem im. Iwana Franki we Lwowie

W dniu 7 kwietnia br. reprezentujący Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych członkowie Koła Myśli Geopolitycznej, wzięli udział we wspólnej konferencji zorganizowanej ze studentami Państwowego Uniwersytetu Iwana Franki we Lwowie "Contemporary dilemmas in international affairs". Jest to początek współpracy z grupą studentów politologii ze Lwowa, którzy już w maju odwiedzą Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ. Konferencja okazała się bardzo udanym przedsięwzięciem, pozwalającym na wymianę opinii nt współczesnych problemów międzynarodowych oraz dała możliwość dalszego rozwinięcia współpracy pomiędzy organizacjami studenckimi UJ oraz Państwowego Uniwersytetu im. Iwana Franki we Lwowie.
अनुशंसित
«Інноваційний університет і лідерство. Фаза IIІ: інновації та відносини з оточенням».

Intensywny Program Euroculture 2017

26.07.2017 zmiana godzin dyżuru Prodziekana ds. dydaktycznych