मुख्य सामग्री पर जाएँ

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

News and events

२५.०५.२०२२
और अधिक पढ़ें o Wykład Profesora Johna Ishiyamy – Prezydenta Amerykańskiego Towarzystwa Nauk Politycznych, pt. "Przyszłość nauk politycznych?"

Granty NCN dla pracowników naszego Wydziału

२६.०५.२०२२
Z wielką radością informujemy, że pracownicy naszego Wydziału otrzymali granty badawcze w konkursach Narodowego Centrum Nauki (NCN).
और अधिक पढ़ें o Granty NCN dla pracowników naszego Wydziału

०२.०६.२०२२
Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego (KSSM UJ) zaprasza na XIII edycję naszej flagowej konferencji naukowej pt. "Festiwal Dyplomatyczny"!
और अधिक पढ़ें o XIII Festiwal Dyplomatyczny „Wiatr Zmian - Unia Europejska w dobie globalnej niepewności”

२०.०५.२०२२
और अधिक पढ़ें o Wykład Profesor Oriane Calligaro pt. Podejście Unii Europejskiej do kwestii europejskiej tożsamości – pomiędzy dziedzictwem, kulturą i wartościami

११.०५.२०२२