मुख्य सामग्री पर जाएँ

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

नेविगेशन नेविगेशन

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

Wykład dyr. Instytutu Teorii Politycznej na American University w Waszyngtonie, prof. Alana Levine'a

event-date: १९.०३.२०१२

Instytut Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ ma zaszczyt zaprosić na wykład prof. Alana Levine'a, dyrektora Instytutu Teorii Politycznej na American University w Waszyngtonie pod tytułem: The Idea of America in European political thought: 1492 - 9/11

Profesor Alan Levine doktorat obronił na Uniwersytecie Harvarda, pracę naukową prowadził między innymi na Uniwersytecie Stanforda oraz na Uniwersytecie Londyńskim. Jest specjalistą w zakresie zachodniej myśli politycznej, jego naukowe zainteresowania dotyczą m.in. teoretycznych podstaw państwa amerykańskiego.

Wykład odbędzie się 19 marca o godzinie 16 w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych (Rynek Główny 34, II piętro, sala 6)
पब्लिश्ड डेट: ११.०३.२०१२
प्रकाशित किया:: Michał Olaś