मुख्य सामग्री पर जाएँ

नेविगेशन नेविगेशन

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

Nowości wydawnicze

Publikacja współredagowana przez pracownika Wydziału wysoko oceniona przez Portal fur Politikwissenschaft

W 2014 roku w serii Prager Schriften zur Zeitgeschichte und zum Zeitgeschehen ukazała się współredagowana przez dr. Marcina Grabowskiego książka pt. „The United States as a Divided Nation: Past and Present" (Marcin Grabowski, Krystof Kozak, Gyorgy Toth [red.], Peter Lang Verlag, Frankfurt nad Menem 2014).

Nowa publikacja o nieformalnej edukacji pod redakcją pracownika Wydziału

Ukazała się publikacja pt. „Nieformalna Droga Rozwoju, czyli o kompetencjach zdobytych przez edukacje nieformalną" pod redakcją dr Kingi Anny Gajdy z Instytutu Europeistyki UJ. Publikacja jest zwieńczeniem projektu „Nieformalna Droga Rozwoju, czyli o kompetencjach zdobytych przez edukacje nieformalną", realizowanego przez Stowarzyszenie Europe4Youth, w którym uczestniczyli pracownicy WSMiP jako prelegenci na konferencji

Nowa publikacja pracowników Wydziału pt. "Europe in the Visegrad Perspective. On-line Reader"

Pod redakcją dra Grzegorza Pożarlika z Instytutu Europeistyki UJ ukazał się podręcznik zatytułowany "Joint Second Cycle Degree in International Relations: Europe in the Visegrad Perspective. On-line Reader"