मुख्य सामग्री पर जाएँ

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

Prof. Andrzej Mania członkiem Polskiej Akademi Umiejętności

२४.११.२०१६
19 listopada w auli gmachu przy ul. Sławkowskiej 17 odbyło się uroczyste posiedzenie naukowe Polskiej Akademii Umiejętności. Podczas posiedzenia wręczone zostały dyplomy nowo wybranym członkom PAU, w tym prof. Andrzejowi Mani (członek korespondent Wydziału II Historyczno-Filozoficznego PAU). Gorąco gratulujemy!

23 listopada dyżur Dziekana Wydziału prof. dr hab. Zdzisława Macha zostaje odwołany.

२२.११.२०१६
konferencja

16-18.11 odbyła się konferencja poświęcona współpracy akademickiej UE z Azją Środkową

२२.११.२०१६
16-18 listopada 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się konferencja "Enhancing Cooperation in Higher Education between Central Asia Countries and the European Union" poświęcona współpracy w dziedzinie szkolnictwa wyższego między Unią Europejską a państwami Azji Środkowej.

Lokalny Ambasador Programu Erasmus+

२१.११.२०१६
Drogi Studencie, Droga Studentko UJ! Chciałbyś wyjechać na Erasmusa lub inną wymianę, ale nie wiesz, jak i gdzie aplikować? Chciałbyś dowiedzieć się, jakie dokumenty są potrzebne i jak tak naprawę wygląda życie i nauka na obcej uczelni?

W dniach 22.11.2016 oraz 29.11. - 06.12.2016 prodziekan ds. finansowych i inwestycji, dr hab. Andrzej Porębski, będzie nieobecny.

२१.११.२०१६