मुख्य सामग्री पर जाएँ

नेविगेशन नेविगेशन

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

Aktualności

Dr hab. Artur Gruszczak członkiem Komitetu Doradczego Obserwatorium Think Tanków z siedzibą w Paryżu

Dr hab. Artur Gruszczak z Katedry Stosunków Międzynarodowych i Polityki Zagranicznej INPiSM został członkiem Komitetu Doradczego (Conseil d'orientation) międzynarodowego stowarzyszenia "Observatoire des think tanks", działającego od 2006 r. w Paryżu.

Spotkanie z ambasadorem Indonezji

18 stycznia 2013 roku, gościem Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych był JE Ambasador Republiki Indonezji w Polsce, dr Darmansjah Djumala. Ambasador spotkał się z prorektorem UJ, prof. dr hab. Piotrem Laidlerem oraz dziekanem Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych, prof. dr hab. Bogdanem Szlachtą.
wykład

Uroczyste posiedzenie związane z 68. rocznicą oswobodzenia obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau

Serdecznie zapraszamy na organizowane w dniu 25.01 przez Collegium Medicum UJ, Centrum Badań Holokaustu UJ, Towarzystwo Lekarskie Krakowskie oraz Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau uroczyste posiedzenie związane z 68 rocznicą oswobodzenia obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

Podział dotacji statutowej dla doktorantów WSMiP UJ

Uprzejmie informujemy, że w dniach 18.01-08.02.2013 trwa nadzwyczajny nabór wniosków o przyznanie środków w ramach dotacji na działalność statutową na badania naukowe uczestników studiów doktoranckich na WSMiP

Indywidualne konsultacje z Doradcą Zawodowym z Niemiec