मुख्य सामग्री पर जाएँ

नेविगेशन नेविगेशन

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

wykład

Inauguracja cyklu wykładów "Jagiellońskie spotkania dyplomatyczne"

W dniu 15 października 2012 roku na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ zainaugurowany został cykl wykładów „Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne". Gościem pierwszego spotkania była JE Ambasador Republiki Indii w Polsce i na Litwie, pani Monika Kapil Mohta.

Ostatnie dni rekrutacji na studia w Londynie

Uprzejmie informujemy, że do 17 października trwa rekrutacja na studia w Londynie w Polskim Ośrodku Naukowym UJ, którego partnerem jest WSMiP UJ.
wykład

Spotkanie pt. "Czy w Europie stosowane są tortury?"

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Zakład Prawa i Polityki Penitencjarnej WPiA UJ zapraszają na spotkanie pt. Czy w Europie stosowane są tortury? Gościem spotkania będzie Pan Lətif Hüseynov, Prezydent Komitetu Zapobiegania Torturom Rady Europy.
wykład

Talk on India Soft Power - Wykład w ramach Jagiellońskich Spotkań Dyplomatycznych

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w roku akademickim 2012/2013 inauguruje projekt serii wykładów, zatytułowany Jagiellońskie Spotkania Dyplomatyczne. Cykl otworzy wykład pod tytułem Talk on India Soft Power, który wygłosi JE Ambasador Republiki Indii w Polsce, Pani Monika Kapil Mohta.

Uroczyste podpisanie umowy o utworzeniu konsorcjum VNDREAM

1 października odbyło się uroczyste podpisanie umowy o utworzeniu konsorcjum VNDREAM. Porozumienie to jest efektem intensywnej współpracy, a zarazem pierwszym krokiem do uruchomienia wspólnych studiów magisterskich pomiędzy Uniwersytetem Jagiellońskim (WSMiP), Uniwersytetem w Peczu (Węgry), Uniwersytetem Mateja Bela w Banskiej Bystricy (Słowacja) oraz Uniwersytetem Masaryka w Brnie (Czechy).