मुख्य सामग्री पर जाएँ

नेविगेशन नेविगेशन

वेब कॉंटेंट डिसप्ले वेब कॉंटेंट डिसप्ले

Program wrześniowego pożegnania absolwentów Wydziału

Program wrześniowego pożegnania absolentów Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Dyżury Dziekana Wydziału, prof. dr hab. Bogdana Szlachty, w dniu 22 i 23 czerwca 2010 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 czerwca br. ( wtorek) dyżur Dziekana Wydziału, prof. dr hab. Bogdana Szlachty, odbędzie się w godz. 15.00 – 16.00 oraz w dniu 23 czerwca br. (środa) 9.00 – 10.00

Dyżury Pana Dziekana Bogdana Szlachty

Dyżur Pana Dziekana Bogdana Szlachty w dniu 18.06.2010 (piątek) zostaje odwołany, a w zamian odbędzie się dodatkowy dyżur w dniu 17.06.2010 ( czwartek) w godz. od 8,00 do 10,00.

Nowy kierunek studiów: bezpieczeństwo narodowe

Z przyjemnością informujemy Państwa, że od roku akademickiego 2010/2011, odpowiadając na potrzeby zarówno maturzystów, jak i pracodawców, szczególnie ze sfery publicznej (administracja rządowa, samorządowa, organy przestrzegania prawa, ale też podmioty gospodarcze) Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na nowy kierunek studiów „Bezpieczeństwo narodowe”

Nowy kierunek studiów: niestacjonarne studia III stopnia

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą dydaktyczną Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ od roku akademickiego 2010/2010: niestacjonarne studia III stopnia w dziedzinie nauk humanistycznych, w zakresie nauki o polityce