Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Inter-Polit

Innowacyjny program przygotowujący studentów do wejścia na rynek pracy

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Trenerzy

Poznaj niektórych z naszych Trenerów

Kinga Anna Gajda - Doktor nauk humanistycznych (w dziedzinie literaturoznawstwa), adiunkt w Instytucie Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje sie w takich dziedzinach jak literaturoznawstwo i kulturoznawstwo. Tematyka zainteresowań badawczych: kompetencje międzykulturowe, relacje pomiędzy tożsamością a sztuką, arteterapia, dramat, tożsamość, pedagogika kreatywna, studia genderowe.

Ken Van Gilbergen - started programming at the age of 10. I moved from desktop to online applications somewhere around 2000 and realized I was very good in making technical products, but didn't do well in user-friendliness and sales. Crucial skills I caught up with while trying to launch some products for my company. At the moment, I like managing different small developer teams. I try to help other developers while improving the communication with business and marketing.

Michał Faron - trener, coach, konsultant. Pasjonat ludzi, relacji, spotkań. Uwielbiam malować akwarelami, grać na instrumentach, czytać książki z psychologii. Ze swoimi klientami pracuję wykorzystując koncepcję procesową, „tu i teraz”, prace z metaforą, dramę, socjometrie, metody Moreno. Zmiany w życiu bywają trudne jednak można jest wprowadzać po swojemu i w swoim tempie.

INFO O PROGRAMIE: Zapraszam na warsztat tych, którzy uważają, że w grupie i poprzez grupę można poznać siebie, swój styl pracy, innych ludzi i być lepszym dla siebie i dla innych

Klaudia Fryc-Mallick - Managing director w Van Dahlen Group, Trener i konsultant międzykulturowy.
Klaudia z wyksztalcenia jest psychologiem - ukończyła Uniwersytet Jagielloński w Krakowie ze specjalizacją psychologia kulturowa. W ramach edukacji trenerskiej ukończyła Studium Treningu i Edukacji Psychospołecznej (STEP) pod patronatem PTP oraz Certyfikowany Kurs Trenerów Międzykulturowych w Berlinie. Doświadczenie praktyczne jako trenerka zdobywała jeszcze na studiach, pracując w krakowskim Stowarzyszeniu Interkulturalni PL, prowadząc tam szkolenia z zakresu kompetencji międzykulturowych, adaptacji kulturowej cudzoziemców oraz antydyskryminacji. Obecnie szkoli głównie w biznesie a do grona jej klientów należą m.in.: UBS, Cisco, State Street, Luxoft, IBM BTO, Heineken, BNP Paribas, Arvato Bartelsmann (Google), Shell, Capita, Rockwell Automation, Enersys oraz Valeo. Specjalizuje się przede wszystkim w projektach z zakresu rozwoju kompetencji kulturowych i efektywnej komunikacji i współpracy międzykulturowej. Posiadając bogate praktyczne doświadczenie jest ekspertem w zakresie komunikacji i współpracy z Indiami. Fascynuje się również tematyką związaną z kulturami innych krajów azjatyckich oraz kulturą USA i Wielkiej Brytanii. Ponadto prowadzi działania rozwojowe z zakresu m.in. efektywnej komunikacji i asertywności w biznesie oraz efektywności osobistej (zarządzanie sobą i pracownikami w czasie, nawyki skutecznego działania). Klaudia jest ekspertem w organizacji Diversity Hub, której celem jest budowanie środowiska zogniskowanego wokół idei różnorodności, promowanie oraz rozpowszechnianie idei zarządzania różnorodnością wśród polskich przedsiębiorców, a także tworzenie innowacyjnych rozwiązań, mających usprawnić efektywną implementacje zarządzania różnorodnością w organizacjach. Jest też aktywnym członkiem międzynarodowej organizacji Sietar, zajmującej się wspieraniem działań na rzecz akceptacji i szacunku międzykulturowego.

Barbara Moś - trenerka, badaczka, edukatorka, dyrektor Stowarzyszenia Europe4Youth w Krakowie. Z wykształcenia socjolożka i specjalistka ds. stosunków międzynarodowych. Entuzjastka badań i analizy danych jakościowych. Badaczka Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, autorka opracowań i raportów z zakresu polityki młodzieżowej. Ponadto zajmuje się informacją i partycypacją młodzieży oraz doradztwem w tym zakresie (przewodniczy Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. Młodzieży w Krakowie). Zajmuje się też tworzeniem alternatywnych narzędzi edukacyjnych.

Zbigniew Rokita - redaktor dwumiesięcznika „Nowa Europa Wschodnia”. Publikował m.in. w „Tygodniku Powszechnym”, „Polityce” i „Miesięczniku Znak”. Autor książki reporterskiej Królowie strzelców (Wydawnictwo Czarne), ponadto współautor wywiadu rzeki z orientalistą i językoznawcą prof. Andrzejem Pisowiczem Na końcu języka (Fundacja Sąsiedzi) redaktor wyboru publicystyki Jana Nowaka-Jeziorańskiego dotyczącej relacji Polski z krajami Europy Wschodniej Rzeczpospolita atlantycka (Kolegium Europy Wschodniej). Absolwent Instytutu Rosji i Europy Wschodniej UJ.

Widok zawartości stron Widok zawartości stron