sierpień 2021

20210802

Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju partnerem Sympozjum Government and International Relations (GIR)

Data: 02.08.2021 - 05.08.2021

Miło nam poinformować, że działające na naszym Wydziale Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju zostało partnerem Sympozjum Government and International Relations (GIR).

Serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów zainteresowanych stosunkami międzynarodowymi do udziału w sympozjum.

Zaprojektowane przez studentów, dla studentów Sympozjum GIR oferuje wspaniałą okazję do nawiązania kontaktu z wysokiej rangi liderami akademickimi, rządowymi i branżowymi.

Weź udział w szeregu interaktywnych sesji, w tym warsztatach symulacyjnych oraz wykładach. Rozwijaj kluczowe umiejętności krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i komunikacji, niezbędne do odniesienia sukcesu zawodowego.  Dołącz do osób o podobnych poglądach z całego świata!

Sympozjum GIR odbędzie się w dniach 2-5 sierpnia 2021 r. (GMT +10)

Link do rejestracji

symposium poster