Seminarium „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce"

Termin: 14.12.2012

Ogólnopolski projekt „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce"
Kraków, 14 grudnia 2012 r.

Rada Młodych Naukowców przy współpracy z Narodowym Centrum Nauki oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskim projekcie poświęconym systemowi finansowania badań młodych naukowców w Polsce.

Najbliższe seminarium z udziałem Przewodniczącego Rady Narodowego Centrum Nauki Prof. dr. hab. Michała Karońskiego, koordynatorów poszczególnych paneli oraz laureatami konkursów odbędzie się w Krakowie 14 grudnia 2012 r.

Patronat honorowy nad projektem objęła Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP Prof. dr hab. Barbara Kudrycka.

Program:

Panel 1
Programy wsparcia i konkursy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego RP

Panel 2
Programy grantowe Narodowego Centrum Nauki oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

Panel 3
Spotkanie z laureatami poszczególnych konkursów oraz koordynatorami dyscyplin NCN

Termin seminarium:
14 grudnia 2012 r. godz. 11.00

Miejsce seminarium:
Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
(Aula Duża A), ul. Krupnicza 33

Wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na temat projektu znaleźć można na stronie internetowej Rady Młodych Naukowców.

Data opublikowania: 06.12.2012
Osoba publikująca: Michał Olaś