"Australia's Foreign Policy Dilemma: China, the US, or Both?" – wykład prof. Marka Beesona z University of Western Australia

Termin: 08.04.2016

W imieniu krakowskiego oddziału PTSM mamy przyjemność zaprosić Państwa na organizowane przez Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ seminarium, w czasie którego wykład poświęcony polityce zagranicznej Australii wygłosi prof. Mark Beeson.

Seminarium rozpocznie się 8 kwietnia 2016 roku (piątek) o godzinie 13:30 w Librarii Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Jagiellońskiej 15.

W ramach seminarium, które otworzy prof. dr hab. Andrzej Mania, przewodniczący krakowskiego oddziału i wiceprzewodniczący Zarządu Głównego PTSM, wykład zatytułowany: Australia's Foreign Policy Dilemma: China, the US, or Both? wygłosi prof. Mark Beeson, jeden z najbardziej znanych specjalistów od stosunków międzynarodowych w regionie Azji i Pacyfiku, reprezentujący University of Western Australia. Po wykładzie przewidziana jest dyskusja.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie przybycia poprzez wysłanie wiadomości do dr. Tomasza Pugacewicza: tomasz.pugacewicz@uj.edu.pl.

Data opublikowania: 29.03.2016
Osoba publikująca: Tomasz Pugacewicz