Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Warsztaty Horizon Europe Weeks pt. ‘International Relations and Diplomacy in the Post-Pandemic World: The International Relations and Public Diplomacy Program

W dniach 15 do 17 września 2021 odbyły się warsztaty Horizon Europe Weeks pt. ‘International Relations and Diplomacy in the Post-Pandemic World: The International Relations and Public Diplomacy Program’. Było to pierwsze spotkanie w ramach tegorocznej edycji Inicjatywy HEW. Mityng obył się w dniach 15-17 września. Uczestników – w sumie 40 osób, zarówno stacjonarnych, jak i on-line – ciepło przywitali prof. Marcin Grabowski, dyrektor Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju oraz prof. Paweł Laidler, dziekan wydziału, który wyjaśnił pomysł stojący za inicjatywą HEW, a także wyrazili wielką satysfakcję z możliwości zgromadzenia się w tak dużej liczbie osób w trybie hybrydowym.

Do gości z Włoch, Niemiec, Irlandii, Chin i Wielkiej Brytanii wraz z naukowcami z Uniwersytetu Jagiellońskiego dołączyli partnerzy online z Portugalii, Irlandii, Holandii, Finlandii, Ukrainy, Japonii, Łotwy, Węgier, Republiki Zielonego Przylądka, Czech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, spędzając trzy owocne dni w pięknych wnętrzach Turówka Hotel & SPA w Wieliczce, aby zacieśnić międzynarodową współpracę badawczą poprzez omówienie innowacyjnych koncepcji badawczych i wypracowanie wspólnej strategii dla przyszłych międzynarodowych projektów i grantów.

Zobacz galerię zdjęć