Ważne informacje dotyczące funkcjonowania biblioteki

Od 4-31.10.2021 Biblioteka jest otwarta w godzinach:
Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

Wypożyczalnia tymczasowo zlokalizowana jest w Czytelni, z możliwością odbioru zamówień, rezerwacji i zwrotów książek.

Wypożyczanie książek na zewnątrz jest możliwe wyłącznie po zapisaniu się do Biblioteki na bieżący rok akademicki, zalogowaniu do katalogu komputerowego i złożeniu zamówienia (https://katalogi.uj.edu.pl). Login to barkod z legitymacji, hasło – numer PESEL.

Zapisy czytelników do Biblioteki zalecane są w formie zdalnej, przez wysłanie na adres bibliotekawsmip@uj.edu.pl wiadomości zawierającej: imię i nazwisko, rok  i kierunek studiów oraz nr legitymacji studenckiej (nr pod kodem kreskowym)

Pomieszczenia Wypożyczalni i Czytelni w wolnym dostępie pozostają niedostępne do odwołania,

Niedostępne są także komputery oraz wrzutnia.

Wejście do Czytelni z budynku głównego (tylko od ulicy  Reymonta): należy skręcić  w korytarz po prawej stronie (nad drzwiami jest piktogram książek), przejść korytarzem do końca i po lewej stronie są drzwi do korytarzyka w którym po lewej stronie znajduje się Czytelnia.

Na stronie Wydziału (wsmip.uj.edu.pl) w zakładce Biblioteka, znajduje się regulamin dotyczący zasad korzystania z Biblioteki.

Wszelkie sprawy, które nie wymagają obecności w Bibliotece, należy załatwiać telefonicznie
12 663-27-88; 12 12663-27-89; 12 663-27-91 lub wysyłając wiadomość na adres: bibliotekawsmip@uj.edu.pl