Uroczysta graduacja studentów International Security and Development Studies

Pragniemy poinformować, że 13 września odbyła się graduacja studentów kierunku International Security and Development Studies. Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się w Auli Jagiellońskiej Collegium Maius UJ.

Zgodnie z harmonogramem wydarzenia, swoje przemówienia wygłosili Dziekan Studiów Międzynarodowych i Rozwoju, dr hab., Paweł Laidler, Prof. UJ, Kierownik Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju, dr hab. Marcin Grabowski oraz studentki Esther Staes i Morgana Bettega Gazabin. Uroczysty wykład pt. The Europe of elites who are still to come wygłosił również prorektor Uniwersytetu w Sienie Prof. Luca Verzichelli

W wydarzeniu wzięli udział także goście specjalni: Przewodniczący Rady Centrum Studiów Międzynarodowych i Rozwoju, Prof. dr hab. Andrzej Mania, kierownik projektu NAWA Chair POET, Prof. Emilian Kavalski, wykładowcy CISAD oraz  personel administracyjny.

Więcej informacji.